X


Fırsatı Kaçırmayın !

Siz değerli müşterilerimize özel olarak sunulan fırsatları kaçırmayın! Tüm hizmetlerimizde geçerli olan %40'a varan indirimleri değerlendirin ve hemen siz de bu avantajlardan yararlanmaya başlayın. İşte size sunulan bu benzersiz fırsatları değerlendirerek, ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılamak için adım atabilirsiniz.


Bize Ulaşın

Nenehatun Mah. Bihter Sk. No12 İstanbul / Arnavutköy

02129231890

info@uzmanhosting.net.tr

Özellikler

Bilgi Bankası
Tahmini Süresi: 1 Dakika

CentOS 7'de Ev Diski Doluluk Sorunu

CentOS 7'yı varsayılan ayarlarla kurduğunuzda, yani bölümlendirme yapılandırmadığınızda, disk boyutu 50 GB'dan büyükse, diskin büyük bir kısmı otomatik olarak '/dev/mapper/cl-home' olarak adlandırılan ev bölümüne bağlanır. Bu durumda, '/dev/mapper/cl-root' olarak adlandırılan kök bölüme yeterli bir alan ayrılmaz ve kullanım süresi arttıkça disk doluluk sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Bu sorunu çözmek için '/dev/mapper/cl-root' bölümünü genişleterek tüm disk alanını kullanabilirsiniz. Ancak, CLI veya web tabanlı araçlarla bu tür sorunlarla karşılaşmazsınız. Sunucu tarafından sağlanan VPS veya VDS paketleri özel olarak bölümlenir ve disk boyutu ihtiyacınıza göre ayarlanarak size sunulur.


#CentOS #Ev #Diski #Doluluk #Sorunu #Çözümü #Bölümlendirme #Otomatik #Mount #Kök #Genişleme #CLI #Web #Sunucu #VPS #VDS #Paketleri #Ayarlama #DiskBoyutu #SorunÇözme #DiskDoluluk #SorunÇözümü #Bölümlendirme #CLI #Web #Sunucu #VPS #VDS #DiskBoyutu

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(22 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)