X


Fırsatı Kaçırmayın !

Siz değerli müşterilerimize özel olarak sunulan fırsatları kaçırmayın! Tüm hizmetlerimizde geçerli olan %40'a varan indirimleri değerlendirin ve hemen siz de bu avantajlardan yararlanmaya başlayın. İşte size sunulan bu benzersiz fırsatları değerlendirerek, ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılamak için adım atabilirsiniz.


Bize Ulaşın

Nenehatun Mah. Bihter Sk. No12 İstanbul / Arnavutköy

02129231890

info@uzmanhosting.net.tr

Özellikler

İade Şart ve Prosedürleri
Tahmini Süresi: 3 Dakika

İade Şart ve Prosedürleri

İade talebinin hizmeti satın alan son kullanıcı tarafından 2 takvim günü içerisinde müşteri alanından ilgili ürün/hizmetler için destek bildirimi oluşturup iade edilmesini istediği hizmeti varsa sebebini yazılı olarak iletmesi zorunludur. İade talep edilen ürün/hizmetler'in gerekli bir iade sebebi yoksa iade talebi onaylanmayacaktır. İade talebi oluştururken yaşanan sorun tarafımızdan çözülmeyecek bir durumdaysa şartsız ve koşulsuz kullanılmayan günleri iade edilecektir.

 • Aldığınız hizmet kullandığınız işlemler için yetersiz kalıyorsa bu tamamen kullanıcının hatasıdır. Satın alım yapmadan önce size uygun paketi seçtiğinizden emin olun, bu tarz durumlarda geri iade kabul edilmeyecektir.
 • Müşteri yönetimi altında olan ürünlerimizden tamamen müşteri sorumludur. Bu tarz ürünlerimizde eğer kullanıcı istemden veya isteyerek zararlı bir yazılım kullandığı taktirde iade kabul edilmemektedir


İade edilemeyecek ürünler

 • Alan adı (domain)
 • Güvenlik sertifikası ve her türlü yazılım lisansı hizmetleri
 • Bir sonraki periyot için yenilenmiş hizmetler veya ürünler
 • Sunucu barındırma (co-location)
 • Fiziksel sunucu
 • Danışmanlık ve aracılık hizmetleri
 • Teknik destek ve kurulum hizmetleri
 • Sponsorluk ya da kampanyalardan kazanılan haklar
 • Müşteri hesabına eklenen iade işlemlerinden doğan krediler veya müşterinin direk olarak kredi tutarları.


Nakit İade:

İadesi talep edilen hizmetler için ödeme yapıldığı yol ile ve ödeyen kişiye (örneğin banka havalesi ise havaleyi yapan kişiye, kredi kartı ödemesi ise ilgili kredi kartına) nakit iade yapılabilir. Fakat bu iade kapsamına ilgili hizmet ile birlikte alınan ve iadesi mümkün olmayan hizmetlerin (lisans, güvenlik sertifikası, operasyonel ve teknik hizmetler, kargo, banka komisyonu v.b) iadesi girmez.

Kredi olarak iade:

İadesi talep edilen hizmetler iptal edilip, iade edilemeyecek kısmı toplam tutardan çıkarıldıktan sonra yeniden hizmet alımı yapılabilmesi için müşteri hesabına kredi olarak eklenebilir. Kredi olarak eklenen ya da müşteri tarafından direkt olarak eklenen krediler nakit olarak geriye ödenemezler.

Yapılacak iadeler, ödeme döviz kuru üzerinden TL’ye çevrilip yapıldığından, ödeme anındaki TL tutar üzerinden yapılacaktır. Gerekli iade masrafları son kullanıcıya aittir ve toplam iade tutarından düşüldükten sonra iade yapılacaktır.

Son kullanıcı iade talebini, iade işlemi gerçekleşmeden önce istediği zaman yazılı olarak bildirerek iptal ettirebilir.

Bu iade şartları, Uzman Hosting ile son tüketici sıfatında olan şahıs ve/veya kurum arasında bağlayıcılık taşımaktadır. Uzman Hosting üzerinden hizmet satın alan herkes bu politikaları peşinen kabul etmiş sayılır.

İptal Prosedürü

Hizmetinizi iptal etmek istediğinizde, hizmetiniz kalıcı olarak silinecektir. Bekleyen faturalarınız iptal edilir ve hizmetiniz artık yenilenmez. İptal edilen hizmetler geri getirilemez ve bu hizmetler için iade yapılmaz.

Uyarılar

İptal ve iade işlemleri birbirinden farklı işlemlerdir, iptal işlemi hizmeti bir sonraki dönemde kullanmayacağınızı ve yeni fatura oluşturulmasını istemediğinizi, iade işlemi ise satın alınmış ürünü iade edip aynı zamanda ücret iadesi talep ettiğinizi bildirir.